Bilgi ve Randevu İçin: (0324) 999 0424

Seda GÜRAY

Yoga Eğitmeni

05.05.1989 yılında Sivas’ta doğdum. Sivas’ta başladığım eğitim-öğretim hayatıma Selçuk Anadolu Lisesini bitirdikten sonra, 2008 yılında üniversite tercihlerimin ilk sırasında yer alan Çukurova Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Ebelik Bölümü’nde mesleğime ilk adımımı attım. Henüz mezun olmamışken,2010 yılında Balcalı Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde Doğumhane’de başlayan mesleki yaşantımda çeşitli hastanelerde Doğumhane, Kadın Doğum Servisi, Pediatri Servisi, Yenidoğan Yoğun Bakım, Beyin Cerrahisi Servisi’nde kazandığım tecrübelerle sağlam adımlarla ilerledim.

9 yıllık meslek yaşantımda kendimi geliştirmek adına çok sayıda kongre, sempozyum, seminer ve kurs katılımlarımla; Doğuma Hazırlık Eğitmenliği, Emzirme Danışmanlığı, Bebek Masajı, Doğum Öncesi-Doğum-Doğum Sonrası Egzersizleri Eğitmenliği, Hamile Pilatesi Eğitmenliği, Yetişkin-Hamile-Çoçuk Yogası Eğitmenliği sertifikalarımı alarak, yaşamına dokunduğum her bireye profesyonel hizmet verme gayemi gerçekleştirmekteyim.

Yoga ile eğitmen olarak tanışmama Doğuma Hazırlık Eğitmenliğim vesile oldu. Yogayı sadece spor olarak görürken, hamile yogası eğitmenliğim sonrasında yaşam tarzı olarak hayatımda önemli bir yer edindi ve bu alanda kendimi daha fazla geliştirmek adına Yoga Alliance onaylı Çocuk Yogası Eğitmenliği ve Yetişkin Yogası Eğitmenliği sertifikalarımı aldım. Bu süreçten itibaren zihin-nefes-beden bütünlüğü üzerine çalışmalarıma başladım.